تبلیغات

بزرگترین وبلاگ طرفدار ارسلان قاسمی - بزرگترین وبلاگ طرفدار ارسلان قاسمی - با پایان نمایش فیلم «کتاب قانون» اکران می شود«تاکسی نارنجی» در آزادی + عکس‌هایی از فیلم

بزرگترین وبلاگ طرفدار ارسلان قاسمی
با پایان نمایش فیلم «کتاب قانون» اکران می شود«تاکسی نارنجی» در آزادی + عکس‌هایی از فیلم نویسنده : مهدی ترکمان

فیلم کمدی «تاکسی نارنجی» تازه ترین ساخته ابراهیم وحید زاده از نیمه آبان ماه در گروه سینما آزادی به اکران در می آید.
فیلم سینمایی تاکسی نارنجی کمدی جدید ابراهیم وحید زاده است که به زودی و با پایان اکران فیلم سینمایی «کتاب قانون» در گروه سینما آزادی به روی پرده می رود. این فیلم کمدی سال گذشته در جزیره کیش جلوی دوربین رفت.
*در تلویزیون پخش نمی شود فقط در سینما پخش می شود

 وحید زاده در این فیلم به روایت زندگی زنی به نام سیمین پرداخته که در جزیره کیش از طریق مسافر کشی امرار معاش می کند ، اما در این راه با مشکلاتی روبه رور می شود. در این فیلم آزیتا حاجیان در نقش سیمین ظاهر شده و علی دهکردی، حسن پور شیرازی، سیروس ابراهیم زاده و محمد رضا هدایتی دیگر نقش افرینان آن هستند. نکته قابل توجه در این فیلم حضور ماهایا پطروسیان در نقش یک پیرزن ارمنی 70 ساله است و نقش پسر او به نام سیمون هم بر عهده دهکردی است..
از دیگر بازیگران این فیلم می توان به مهدی فقیه، رحیم هودی، ارسلان قاسمی ، آرمیتا مرادی، بهاره سپاهی، الهه حصاری، میثاق زارع و محمود بنفشه‌خواه اشاره کرد. این فیلم کمدی توسط حسن حسندوست تدوین شده و محمد رضا علیقلی هم موسیقی متن آن را ساخته و داریوش یاری (مدیر فیلمبرداری)، بهروز معاونیان (مدیر صدابرداری)، امیر ترابی (طراح گریم)، حمید لیلاجی (طراح صحنه و لباس)، امیررضا معتمدی (جلوه‌های رایانه‌ای)، عباس شوقی (جلوه‌های ویژمیدانی)، و احمد بخشی (دستیار اول كارگردان و برنامه‌ریز) نیز در تولید این فیلم همکاری داشته اند.تاکسی نارنجی توسط ابراهیم وحید زاده تهیه شده و سازمان سینمایی فیلمیران نیز پخش آن را بر عهده دارد.
 

اینم از عکس ها...

منبع :
http://www.cinemaema.com

         
         
       

موفق و پیروز باشید

مدیر وبلاگ www.arsalanghasemi1374.blogfa.com  


پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نویسندگان