تبلیغات

بزرگترین وبلاگ طرفدار ارسلان قاسمی - بزرگترین وبلاگ طرفدار ارسلان قاسمی - اینم متن مصاحبه ی ارسلان

بزرگترین وبلاگ طرفدار ارسلان قاسمی
اینم متن مصاحبه ی ارسلان نویسنده : مهدی ترکمان

سلام

متن مصاحبه ی خانواده ی سبز با ارسلان قاسمی

که توسط نیکی انجام شده.

میتونید این متن رو بخونید

خواهشا نظر و عضویت یادتون نره چون ما همیشه یک قدم جلوتریم

 

متن مصاحبه >>>

 

«ارسلان قاسمی» این چند ماه خیلی گل كرده است، جمعه شبها از شبكه اول، سریال «در چشم باد» او را حتما میبینید، كه در نقش «بیژن ایرانی» بازی میكند، او بازیگر كودكی «پارسا پیروزفر» است. نیكی نصیریان كه مسئول صفحه سبزینه است، چندی پیش از ارسلان برای یك گفتگو با خانوادهسبز دعوت به عمل آورد تا با او گفتگو كند و ارسلان هم دعوت او را پذیرفت.راستی با «پریا» دختر بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی هم كه توسط نیكی كوچولو دعوت شد، یك گفتگو انجام دادیم كه آن را در شماره آینده خواهید خواند.از نیكی كوچولوی عزیز تشكر میكنیم كه هماهنگیهای این مصاحبهها را انجام داد، همچنین از بابك مانی هم مثل همیشه با هنر زیبایش كه با دوربین خود تصاویر زیبایی شكار كرد تشكر میكنیم، ضمن اینكه این سه عزیز در مورد روز اول مدرسه مطالبی را گفتند كه میتوانید آن را در مجله خانوادهسالم مطالعه كنید.

arsalanghasemi1374.mihanblog.com

مدیون بهاره رهنما

اول خرداد سال 1374 به دنیا آمدم، دو خواهر دارم و بچه سوم خانواده هستم، هشت سال پیش بود كه در فیلم «در چشم باد» به كارگردانی جعفریجوزانی بازی كردم كه آن زمان خیلی كوچك بودم. البته حضور در حرفه بازیگری را مدیون خانم بهاره رهنما هستم، چون ایشان بودند كه من را به آقای جوزانی معرفی كردند، او دوست صمیمی مادرم است و با هم رفت و آمد خانوادگی داریم. من برای تست پیش آقای جوزانی رفتم كه قبول شدم، خیلی خوشحال بودم كه میتوانم در این فیلم پربازیگر بازی كنم و از همان جا استارت را برای آغاز دوران حرفهای بازیگریام زدم!

 

arsalanghasemi1374.mihanblog.com

كودكیهای پارسا پیروزفر

نقش من در سریال «در چشم باد» بچگیهای آقای پارسا پیروزفر (بیژن ایرانی) است در این فیلم شخصیت بیژن را بازی میكنم كه نقش بچه یكی از یاران نزدیك میرزاكوچكخان است، بعضی از اتفاقاتی كه میافتد باعث میشود او به تهران بیاید و چون بیژن عشق حرفه خلبانی دارد سعی میكند این حرفه را ادامه دهد؛ او چندی بعد به تاجیكستان سفر میكند و در آنجا هم برایش اتفاقاتی میافتد، داستان این مجموعه از زمان میرزاكوچكخان اتفاق میافتد تا جنگ ایران با عراق...

arsalanghasemi1374.mihanblog.com

پارسا را ندیدم

من هیچ وقت ایشان را ندیدم، چون در سه سالی كه دراین سریال بازی میكردم، زودتر مقابل دوربین قرار گرفتم و پلانهایمان متفاوت بود، ایشان بعد از من قرارداد بستند و نتوانستم در كنار ایشان باشم.


فیلمبرداری

تصویربرداریهای من در ماسوله و تالش بود، ما هفت ماه بدون وقفه در ماسوله كار كردیم و حتی یك روز هم نمیتوانستیم برای استراحت به تهران بیاییم، اگر در كنار هم راحت نبودیم، نمیتوانستیم سختی كار را فراموش كنیم.


تصادف بیتا

در این فیلم بیتا توكلی كه نقش مكمل دختر كوچك را مقابل ارسلان بازی میكرد به خاطر یك سانحه تصادف به همراه پدر و مادرش به دیار باقی شتافت و این موضوع برای همه سخت بود و برای ارسلان كه سه سال مداوم در كنار او كار میكرد پذیرفتن این واقعیت خیلی سخت است، وقتی از او خواستیم كه برای ما از خاطرات بیتا بگوید اشك گوشه چشم ارسلان جمع شده بود و با بغض آكنده از ناراحتی گفت: تقریبا دو سال و نیم از كار گذشته بود كه یك روز بیتا به ما ملحق شد ولی با سری بخیه زده و دست زخمی كه وقتی از او پرسیدیم چرا امروز این طوری آمده، گفت: ما تصادف كردیم و در حال حاضر هم مادرم در كما میباشد، نذر كردهام كه اگر مادرم خوب شود، حتما به پابوس امام رضا(ع) برویم چند وقت بعد مادر بیتا حالش خوب میشود و آنها برای ادای نذر خود به مشهد میروند، اما در جاده مشهد تصادف میكنند و بیتا به همراه پدر و مادرش فوت میكند. مرگ او تاثیر بدی روی روحیه عوامل گذاشته بود.

arsalanghasemi1374.mihanblog.com

دو كار سینمایی

در حال حاضر دو كار سینمایی دارم كه قرار است هر دوی آنها در عید فطر اكران شود، یكی «جعبه موسیقی» است كه در آن با نیكی كریمی، رامبد جوان و شاهرخ فروتنیان به ایفای نقش میپردازم و دیگری «تاكسی نارنجی» نام دارد كه با آزیتا حاجیان، ماهایا پطروسیان و حسن پورشیرازی بازی میكنم. داستان جعبه موسیقی درام ماورایی است كه یك پسربچه در كنار بعضی اتفاقاتی كه برایش میافتد با یك فرشته آشنا و مشكلاتی برای او ایجاد میشود و به كما میرود، این پسربچه، مادرش را از دست میدهد، به نظرم این فیلم با استقبال عمومی مواجه خواهد شد.


تا امروز مجانی بازی نكردم

در بازیگری اصلا به دنبال دستمزد نیستم، نه اینكه از آن بدم بیاید ولی كار خوب را به دستمزد بیشتر ترجیح میدهم، در تمام این سالها هیچ موقع، بدون دستمزد كار نكردم، «در چشم باد» هم كه كار اولم بود چون سه سال باید بازی میكردم، سه قرارداد متفاوت امضا كردم، ولی هیچ وقت دوست ندارم كه به خاطر پول نقش خوب را از دست بدهم و همیشه دست تهیهكننده را باز نگه میدارم تا توافق كنم. به هرحال دوست دارم كه از همین حالا به شكل حرفهای جلو بروم تا در آینده بتوانم كارهای بهتری را انجام بدهم.

arsalanghasemi1374.mihanblog.com

حیایی و نیكی كریمی ستاره هستند

من به شخصه بازی امین حیایی را دوست دارم و اعتقاد دارم كه او یك بازیگر كامل است و تا امروز هم هر نقشی كه به او دادند خیلی خوب و بدون نقص بازی كرده، از همه مهمتر شخصیت و رفتارش خیلی گرم و صمیمی است، در فیلم «شام عروسی» با او همبازی بودم، وی یك بازیگر خوب و تواناست، هیچ وقت در رفتار ایشان غرور ندیدم، اتفاقا در فیلم، بعضی از سكانسها با دیالوگهای طنز میباشد كه من هیچ آشنایی دارای آن نداشتم، امین حیایی و نیكی كریمی به من خیلی كمك كردند. من سه بار دیگر هم با نیكی كریمی همبازی بودم كه از راهنماییهای او سپاسگزارم. دلم میخواهد با آتیلا پسیانی و جمشید مشایخی هم بازی كنم.

arsalanghasemi1374.mihanblog.com

پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نویسندگان